Exevol - 2012-02-14 15:21:54

- 0 - 10 lvl > Normalka, M1 - Psy, Wilki, Dziki - Najważniejsze to wykonywać misje u biologa gdyż dostaniemy bronie, biżuterie oraz zbroje +3 co daje nam większe możliwości. Pamiętaj ! Nigdy nie rób misji poziomowych gdyż do 10 lvl'a dostajemy zawsze 10% a lepiej zostawić te misje na 20 lvl i wtedy dobijać lvl na tych oto misjach.

- 11 - 20 >Kupujemy tani łuk, strzały i lurujemy sobie po kilka grupek zaprzysiężonych. Do tego potrzebujemy eq +3 / 4 / 5 w zależności od naszych funduszy.

- 21 - 30 > Tutaj kupujemy lepsze eq i mamy 2 wybory. Pierwszy to oczywiście M2 i zaprzysiężone wojowniczki - zbieramy cały spot i expimy. Naszym drugim wyborem są dzikusy. Są one trudniejsze od zaprzysiężonych lecz dają więcej expa oraz lepsze itemy.

- 31 - 40 >Tutaj mamy znowu 2 wybory. Zostajemy na dzikusach, oczywiście kupujemy lepsze eq, lub idziemy na BO i lurujemy po 1 grupce czarnych orków i prubujemy swoich sił. Możemy równierz wykonywać zadania za które dostaniemy itemy, yang i sporo expa.

- 41 - 55 > Znowu kilka wyborów - Oczywisty wybór - BO. BO jest bardzo cenioną jednostką w metinie gdyż dropi z nich sporo yang, dostajemy dużą ilość expa i co najważniejsze - dropią z nich zęby orków które potrzebujemy do misji u biologa - w zależności od serwera możemy sprzedać je za sporo yang. Jednym z wyborów są misje które dają coraz więcej expa oraz yang. Możemy równierz obejrzeć V1 (Loch Pająków 1 piętro).

- 55 - 61 >Nie zostajemy już na BO gdyż jest tam za mało expa dla naszej postaci. Idziemy do v1 i bijemy - w zależności od eq - zwykłe pająki lub szpony. Bardzo ważne jest to by na 61 lvl kupić tarcze, najlepiej smoczą bo najtańsza oraz daje 150 obrony. Z taką tarcza możemy prubować expić dalej na szponach lub iść do V2 za pośrednictwem Item Shopu. Jeżeli szkoda wam pieniędzy na IS - Zostańcie w V1 do 65 lvl'a a następnie wybierzcie się z bronią na 65 lvl do Czerwonego Lasu.

"IS" 62 - 70- Expimy w V2 na szponach, lub - gdy mamy abs na strzały - expimy na wężach. W V2 leci nam dużo yang, dużo expa oraz dropią tarcze i hełmy na każde lvl'e +4 / 5 / 6. Expimy tak do 70 lvl'a.

"Brak IS"- Jeżeli szkoda wam kasy na IS bijemy w V1 65 lvl. Ciężko będzie lecz się opłaci. Kupujemy broń na 65 lvl i idziemy do Czerwonego Lasu gdzie leci sporo expa. Pamietaj ! Nigdy nie expij na początku Lasu gdyż tam są tylko driady a najlepsze potwory do expa to Czerwone oraz Zielone Drzewa.

Niezależnie czy wybrałeś IS czy Brak IS, teraz expisz w tym samym miejscu czyli w Czerwonym Lesie na Czerwonych oraz zielonych drzewach. Pamietaj by mieć przy sobie broń na 65 lvl. Expimy tak do 75 lvl'a gdyż innego wyjścia nie mamy (nie licząc misji) bo atlantyda jest otwarta od 75 lvl'a. Expimy, expimy i expimy aż wkońcu dobijamy 75 lvl. Hura hura idziemy do miasta i kupujemy eq. W Czerwonym Lesie dropi wiele broni na 65 lvl, oraz - na 80+ - czarne stalki.

Atlantyda- Na 75 lvl'u expimy w antlantydzie. Jest to miejsce z potężnymi potworami lecz równierz z potężnym expem. Bez tarczy na 61 +9, Stali +9 i broni na 65 +9 nie warto nawet tam zaglądać. Dobrze. Dotarłeś do 75 lvl'a - nie zostało już miejsc dla ciebie do expienia więc teraz musisz expić w antlantydzie na piętrze 1 oraz na 2.

www.tmbadboys.pun.pl top eleven polecenia kapsaicyna nowotwór ślaskie wierszyki odmawianie uroków